Zobrazit výsledky
 

Masážní oleje

Populární masážní oleje

1.
Populární Swede Vanilla
300 Kč
2.
Populární Cherry Warm-up
399 Kč
3.
Populární Lelo - Třpytivý masážní olej - hřebíček & jantar
837 Kč
Všechny odeslané balíčky jsou zabaleny diskrétně. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.
Seřadit:
Položek na stránce:
 
 
Strana 1 z 1
 
1
 
 
300 Kč

Swede Vanilla

Ovocný, zahřívací masážní olej s vůní vanilky. Olej je lehce omyvatelný a lze lízat. Balení obsahuje 100 ml.

Swede Vanilla
399 Kč

Cherry Warm-up

Žhavý masážní olej se stimulující vůní třešní.  Balení obsahuje 150 ml.

Cherry Warm-up
837 Kč

Lelo - Třpytivý masážní olej - hřebíček & jantar

Dopřejte si pocity luxusu se Třpytivým masážním olejem od Lelo. Třpytivé masážní oleje jsou bohaté na vitamin E, vyživují pokožku a malé částečky ze 24K zlata ji zanechávají jemně třpytivou a zářivou. Tyto masážní oleje jsou vyrobeny z naší patentované směsi meruňkových jader, semínek hroznového vína a jojobového oleje tak, aby zanechávaly pokožku svůdně jemnou, příjemně provoněnou a hydratovanou. Přesvědčte se, že s našimi oleji zažijete blahodárnou relaxaci a vytoužené uklidnění. Oleje jsou k dispozici ve třech jedinečných a velmi svůdných vůních: Hřebíček - jantar Jedle - bergamot Vlastnosti - zdravotně nezávadné složení - obsahuje jen přírodní složky (bez chemických přísad) - obsahuje vitamín E - nezanechává mastnou pokožku – olej se dobře vstřebá - 24k zlaté částečky zanechají krásně třpytivou pokožku - opojení květinovými tóny Balení: lahvička 120 ml Povrch: 74 x 104mm Složení:  olej z meruňkových jader, hroznový olej, jojobový olej, parfém (benzyl salicylát, linalool, d- limonen)

Lelo - Třpytivý masážní olej - hřebíček & jantar
359 Kč

Masážní olej Afrodisiak

Erotický, masážní mandlový olej, který působí jako afrodiziakum. Zlepšuje vlhkost pokožky. Balení obsahuje 150 ml.

Masážní olej Afrodisiak
399 Kč

Strawberry Warm-up

Žhavý masážní olej se stimulující vůní jahod. Balení obsahuje 150 ml.

Strawberry Warm-up
300 Kč

Swede Strawberry

Ovocný, zahřívací masážní olej s vůní jahody. Olej je lehce omyvatelný a lze lízat. Balení obsahuje 100 ml.

Swede Strawberry
837 Kč

Lelo - Třpytivý masážní olej - jedle & bergamot

Dopřejte si pocity luxusu se Třpytivým masážním olejem od Lelo. Třpytivé masážní oleje jsou bohaté na vitamin E, vyživují pokožku a malé částečky ze 24K zlata ji zanechávají jemně třpytivou a zářivou. Tyto masážní oleje jsou vyrobeny z naší patentované směsi meruňkových jader, semínek hroznového vína a jojobového oleje tak, aby zanechávaly pokožku svůdně jemnou, příjemně provoněnou a hydratovanou. Přesvědčte se, že s našimi oleji zažijete blahodárnou relaxaci a vytoužené uklidnění. Oleje jsou k dispozici ve třech jedinečných a velmi svůdných vůních: Hřebíček - jantar Jedle - Bergamot Vlastnosti - zdravotně nezávadné složení - obsahuje jen přírodní složky (bez chemických přísad) - obsahuje vitamín E - nezanechává mastnou pokožku – olej se dobře vstřebá - 24k zlaté částečky zanechají krásně třpytivou pokožku - opojení květinovými tóny Balení: lahvička 120 ml Povrch: 74 x 104mm Složení:  olej z meruňkových jader, hroznový olej, jojobový olej, parfém (benzyl salicylát, linalool, d- limonen)

Lelo - Třpytivý masážní olej - jedle & bergamot
303 Kč

Magoon Oriental Ecstasy 100ml

Masážní olej s orientální vůní a výtažků jojobového oleje. Olej je obohacen o vitamín E a výborně se roztírá, nevysychá a nelepí se k pokožce. Olej je vhodný pouze pro vnější použití. Objem 100ml

Magoon Oriental Ecstasy 100ml
303 Kč

Magoon Masážní olej Ambra Erotik 100ml

Masážní olej s afrodiziakální vůní jantaru a výtažků z jojobového oleje navodí touhu pro milování. Je obohacen o vitamín E a výborně se roztírá. Olej je vhodný pouze pro vnější použití. Objem 100ml

Magoon Masážní olej Ambra Erotik 100ml
700 Kč

Lelo - Třpytivá masážní svíčka - vanilka & kakaový krém

Ponořte se do třpitivé romatiky masážních svíček od LELO. Třpytivé masážní svíčky jsou vyrobené z přírodního sojového vosku, bambuckého másla a oleje z meruňkových jader. Příjemně voňavý vosk se rozpustí a vytvoří luxusní masážní olej se specielně vyvinoutou složkou, která vyživuje a hydratuje pokožku a je bohatá na vitamin E. Tyto svíčky navíc velmi dlouho hoří a přinášejí vzrušující a smyslné zážitky. Svíčky jsou k disopizici v těchto vůních: Černý pepř - granátové jablko Vanilkový - kakaový krém Hruška - cedrové dřevo Vlastnosti - zdravotně nezávadné složení - obsahuje jen přírodní složky (bez chemických přísad) - bambucké máslo pro zjemnění a výživu pokožky - během krátké chvilky připravena k použití - nezanechává mastnou pokožku – olej se dobře vstřebá - čisté spalování knotu bez dehtu, bezpečné a ekologické  - vydrží hořet až 36 hodin - kořeněná a ovocná vůně Balení: nádobka 150g Povrch: 76 x 87mm Složení: sojový vosk, bambucké máslo, olej z meruňkových jader, parfémy (d-limonen, linalool, hexylcinnamaldehyde)

Lelo - Třpytivá masážní svíčka - vanilka & kakaový krém
700 Kč

Lelo - Třpytivá masážní svíčka - hruška & cedrové dřevo

Ponořte se do třpitivé romatiky masážních svíček od LELO. Třpytivé masážní svíčky jsou vyrobené z přírodního sojového vosku, bambuckého másla a oleje z meruňkových jader. Příjemně voňavý vosk se rozpustí a vytvoří luxusní masážní olej se specielně vyvinoutou složkou, která vyživuje a hydratuje pokožku a je bohatá na vitamin E. Tyto svíčky navíc velmi dlouho hoří a přinášejí vzrušující a smyslné zážitky. Svíčky jsou k disopizici v těchto vůních: Černý pepř - granátové jablko Vanilka - kakový krém Hruška - cedrové dřevo Vlastnosti - zdravotně nezávadné složení - obsahuje jen přírodní složky (bez chemických přísad) - bambucké máslo pro zjemnění a výživu pokožky - během krátké chvilky připravena k použití - nezanechává mastnou pokožku – olej se dobře vstřebá - čisté spalování knotu bez dehtu, bezpečné a ekologické  - vydrží hořet až 36 hodin - intenzivní svěží vůně Balení: nádobka 150g Povrch: 76 x 87mm Složení: sojový vosk, bambucké máslo, olej z meruňkových jader, parfémy (d-limonen, linalool, hexylcinnamaldehyde)

Lelo - Třpytivá masážní svíčka - hruška & cedrové dřevo
697 Kč

Lelo - Třpytivá Masážní svíčka - černý pepř & granátové jablko

Ponořte se do třpitivé romatiky masážních svíček od LELO. Třpytivé masážní svíčky jsou vyrobené z přírodního sojového vosku, bambuckého másla a oleje z meruňkových jader. Příjemně voňavý vosk se rozpustí a vytvoří luxusní masážní olej se specielně vyvinoutou složkou, která vyživuje a hydratuje pokožku a je bohatá na vitamin E. Tyto svíčky navíc velmi dlouho hoří a přinášejí vzrušující a smyslné zážitky. Svíčky jsou k disopizici v těchto vůních:   -  Černý pepř - granátové jablko   -  Vanilka - kakaový krém   -  Hruška - cedrové dřevo Vlastnosti - nezanechává mastnou pokožku – olej se dobře vstřebá - čisté spalování knotu bez dehtu, bezpečné a ekologické - vydrží hořet až 36 hodin - kořeněná a ovocná vůně - zdravotně nezávadné složení - obsahuje jen přírodní složky (bez chemických přísad) - bambucké máslo pro zjemnění a výživu pokožky - během krátké chvilky připravena k použití Balení: nádobka 150g Povrch: 76 x 87mm Složení: sojový vosk, bambucké máslo, olej z meruňkových jader, parfémy (d-limonen, linalool, hexylcinnamaldehyde)

Lelo - Třpytivá Masážní svíčka - černý pepř & granátové jablko
 
Strana 1 z 1
 
1
 
 
 

Osobní odběr

DISKRÉTNÍ Doprava až k vám domů Českou poštou nebo osobní předání. Záleží na vás, jak si budete chtít zboží převzít!

Výběr z domova

Vybírejte erotické pomůcky z pohodlí z tepla vašeho domova. Díky bankovnictví nemusíte hnout ani prstem a do 3 dnů máte zboží doma.

Vrácení zboží do 14 dnů

Nefungují pomůcky jak mají? Neponičené zboží můžete vrátit bezproblému do 14 dnů.